CARL MALMSTEN, skänk med tallrikshylla
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, skänk med tallrikshylla, omkring mitten av 1900-talet, brännmärkt CM, furu, skänkens mått, höjd ca 100, 112x29, tallrikshyllans mått, höjd 98, bredd 100x19 cm, total längd för skänk med tallrikshylla 198 cm
Hör ursprungligen inte ihop, skänken saknar lådor, slitage och repor
593337
2018-11-26