Soffor 1 par 1900-tal

Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal
Soffor 1 par 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFOR, 1 par, Effkå möbler, 1960/70-tal, klädda i svart skinn med lösa dynor i koskinn, sitthöjd ca 40, längd ca 241 cm

Bruksslitage och märken, lösa sidostycken (behöver limmas), dynor med hål

593339

2018-11-26