Delar till Stringhylla

Delar till Stringhylla
Delar till Stringhylla
Delar till Stringhylla
Delar till Stringhylla
Delar till Stringhylla
Delar till Stringhylla

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE STRINNING, skåp och skrivbordsskiva "String", 2000-tal, lackerade i vitt, invändigt med totalt fyra hyllplan varav två fanerade med ek, skåpets höjd ca 42, ca 78x30, skivan 78x58 cm

Smärre repor och slitage

593341

2018-11-26