Stop samt bägare silver England

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOP samt BÄGARE, silver, England, Stop stämplat RG, sannolikt Richard Gardner London 1778, bägare, Fenton Brothers Sheffield, 1800-tal, höjder ca 7-14 cm, total vikt ca 563g

Repor förekommer

593345

2018-11-30