Spegel Louis seize

Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize
Spegel Louis seize

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, Louis seize, 1700-tal, träskuren dekor, krön med urna och drapering, nedtill med festonger, blankförgylld med slagmetall, ca 170x55 cm

Lagning på dekordel, bruks och åldersrelaterat slitage

593363

2018-11-26