Stig Lindberg bonbonjär
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, bonbonjär, 1950-tal, fajans med polykrom blomdekor, Gustavsberg studio, signerad med blå studiohand, modell nr F10B samt målarsignaturer (Eduard Berchslod), höjd ca 14 cm
Bruksslitage
593365
2018-11-26