Stig Lindberg bonbonjär

Stig Lindberg bonbonjär
Stig Lindberg bonbonjär
Stig Lindberg bonbonjär
Stig Lindberg bonbonjär
Stig Lindberg bonbonjär
Stig Lindberg bonbonjär
Stig Lindberg bonbonjär
Stig Lindberg bonbonjär

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, bonbonjär, 1950-tal, fajans med polykrom blomdekor, Gustavsberg studio, signerad med blå studiohand, modell nr F10B samt målarsignaturer (Eduard Berchslod), höjd ca 14 cm

Bruksslitage

593365

2018-11-26