Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF FRANK, spegel, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2589, konvex glas rödlackerad ram, formgiven under 1930-talet, brickmärkt, diameter 37 cm
Smärre smuts, enstaka mini-repor
593366
2018-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här