Mikroskop Nachet & Fils

Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils
Mikroskop Nachet & Fils

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NACHET & FILS MIKROSKOP, Frankrike, 1800-talets andra hälft, mässing, med tillbehör i mahognyfodral, höjd ca 25 cm

Schatullet med skador, nyckel saknas, ej genomgånget

593368

2018-11-27