Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NACHET & FILS MIKROSKOP, Frankrike, 1800-talets andra hälft, mässing, med tillbehör i mahognyfodral, höjd ca 25 cm
Schatullet med skador, nyckel saknas, ej genomgånget
593368
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här