Gustavianskt bord från 1700-talets slut

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

BORD, gustavianskt, sent 1700-tal, almfanerat, tre lådor i sargen, mässingsbeslag, 85 x 50,5 cm, höjd 75 cm.

593382

2018-12-03