Soffa sannolikt Kaj Gottlob

Soffa sannolikt Kaj Gottlob
Soffa sannolikt Kaj Gottlob
Soffa sannolikt Kaj Gottlob
Soffa sannolikt Kaj Gottlob
Soffa sannolikt Kaj Gottlob
Soffa sannolikt Kaj Gottlob

Klubbat för:

1 400 SEK

12 000 SEK

KAJ GOTTLOB, sannolikt, soffa, 1900-talets mitt, mahogny ben, klädd i gråsammet, sitthöjd ca 47 cm, totalhöjd ca 72 cm, längd ca 195 cm, bredd ca 68 cm

Nyomklädd, bruksslitage

593412

2018-11-26