Klubbat för:
1 400 SEK
12 000 SEK
KAJ GOTTLOB, sannolikt, soffa, 1900-talets mitt, mahogny ben, klädd i gråsammet, sitthöjd ca 47 cm, totalhöjd ca 72 cm, längd ca 195 cm, bredd ca 68 cm
Nyomklädd, bruksslitage
593412
2018-11-26