Ljuskrona 1920-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1920-tal, 4 ljus, elektrifierad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, frostad glasbotten, avslutning med pinjekotte, höjd ca 70, diameter 50 cm
Bruksslitage, enstaka nagg på prismor
593421
2018-11-26