Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1900-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålat i grått, höjd 61 cm

Torrsprickor, en med lagning

593429

2018-11-28