Bordslampa, Daum Nancy, Frankrike

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAUM, bordslampa, Frankrike, överfång i brunt, etsad dekor av sjölandskap med båtar och träd mot marmorerad fond i gult,rött och lila, signerad Daum Nancy, höjd ca 39

Smärre slitage, mindre repor, saknar skärm

593435

2018-11-27