Bordslampa, Daum Nancy, Frankrike
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAUM, bordslampa, Frankrike, överfång i brunt, etsad dekor av sjölandskap med båtar och träd mot marmorerad fond i gult,rött och lila, signerad Daum Nancy, höjd ca 39
Smärre slitage, mindre repor, saknar skärm
593435
2018-11-27