Bror marklund, Gyklare
2018-11-27
593441
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROR MARKLUND (1907-1977): Gycklare, monogramsignerad "BM" samt "1/2", brons, höjd ca 35, bred 13 cm
SMärre slitage