Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROR MARKLUND (1907-1977): Gycklare, monogramsignerad "BM" samt "1/2", brons, höjd ca 35, bred 13 cm
SMärre slitage
593441
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här