Gustav Nordal, bronsskulptur

Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur
Gustav Nordal, bronsskulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF NORDAHL (1903-92): Flicka, signerad "Nordahl" samt numrerad "/10", patinerad brons, höjd ca 38 cm

Smärre slitage

593444

2018-11-27