John Bauer, skulptur i brons

John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons
John Bauer, skulptur i brons

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHN BAUER (1882-1918), skulptur, patinerad brons, monogramsignerad JB, gjutarstämpel för Herman Bergman, höjd ca 11 cm

Smärre bruksslitage

593447

2018-11-27