Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918), skulptur, patinerad brons, monogramsignerad JB, gjutarstämpel för Herman Bergman, höjd ca 11 cm
Smärre bruksslitage
593447
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här