Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Allegorisk figurscen om musiken, teckning i bläck samt krita, bär påskrift, mått ca 26x15 cm
Gulnad, veck, smärre skador
593457
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här