Oidentifierad konstnär teckning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Allegorisk figurscen om musiken, teckning i bläck samt krita, bär påskrift, mått ca 26x15 cm

Gulnad, veck, smärre skador

593457

2018-11-27