Josef Mikl akvarell

Josef Mikl akvarell
Josef Mikl akvarell
Josef Mikl akvarell
Josef Mikl akvarell
Josef Mikl akvarell
Josef Mikl akvarell

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOSEF MIKL (1929-2008): Komposition, signerad och daterad Mikl -57, akvarell, bildmått ca 20x48 cm

593470

2018-12-04