Skulptur tiger Italien
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, i form av en tiger, 1900-talets mitt, Italien, lergods, polykromt bemålad, i form av tiger, inpressad märkning "Made in Italy", höjd ca 95 cm
Enstaka krackelyr, en tand med glasyrbortfall
593483
2018-11-27