Skulptur tiger Italien

Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien
Skulptur tiger Italien

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, i form av en tiger, 1900-talets mitt, Italien, lergods, polykromt bemålad, i form av tiger, inpressad märkning "Made in Italy", höjd ca 95 cm

Enstaka krackelyr, en tand med glasyrbortfall

593483

2018-11-27