Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR WALLIN (född 1936): Snömannen, Norrlandsgatan 50-talet, signerad och numrerad på bakstycket Gunnar Wallin 7/20, digital print, 39x29 cm
593488
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här