Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Figurkomposition, signerad Baj, numrerad 81/250, grafisk blandteknik, bildmått ca 56x79 cm

593490

2018-11-27