Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, nyrenässans, förgylld metall, 3-armade, höjd ca 19 cm
593491
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här