Lampetter 1800-tal

Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal
Lampetter 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, nyrenässans, förgylld metall, 3-armade, höjd ca 19 cm

593491

2018-11-27