Stolar svenska modellen

Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st., 1900-talets mitt, gustaviansk stil, av den så kallade "Svenska modellen", bemålade i äggskalsvitt, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, tyget med fläckar

593492

2018-11-27