Jean Prouvé arbetsstol

Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol
Jean Prouvé arbetsstol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ODELBERG & OLSEN, arbetssstol, 1940-tal, underrede i grönlackerat stål, sits i trä, snurrbar, höjd och sänkbar, höjd 80 cm

Kraftigt slitage, skador

593493

2018-11-27