Stolar transition

Stolar transition
Stolar transition
Stolar transition
Stolar transition
Stolar transition
Stolar transition
Stolar transition
Stolar transition
Stolar transition
Stolar transition

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2+1, 1800-tal, transition, provins, genombruten ryggbricka med baluster, bemålade i gräddvitt, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, skador, kompletterade, senare bemålning, färgbortfall

593498

2018-11-27