SIdeboard, "Korsör" Ikea

SIdeboard,
SIdeboard,
SIdeboard,
SIdeboard,
SIdeboard,
SIdeboard,
SIdeboard,
SIdeboard,
SIdeboard,
SIdeboard,

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

IKEA, sideboard, ´´Korsör´´, 1960-tal, teak, två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 75,5 cm, 183x42,5 cm

Zustandsbeschreibung

SMärre bruksslitage

593504

2018-12-04