Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
IKEA, sideboard, ´´Korsör´´, 1960-tal, teak, två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 75,5 cm, 183x42,5 cm
Zustandsbeschreibung
SMärre bruksslitage
593504
2018-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner