Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): sträckande gäss i landskap, signerad och daterad -67, olja på pannå, mått ca 41x56 cm
Ej examinerad ur ram
593517
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här