Evert Fährm oljemålning

Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT FÄHRM (1901-1971): Skånskt landskap, signerad Ev Fährm, olja på pannå, ca 54x65 cm

593521

2018-11-27