Boksnurra, vitmålad ek

Boksnurra, vitmålad ek
Boksnurra, vitmålad ek
Boksnurra, vitmålad ek
Boksnurra, vitmålad ek
Boksnurra, vitmålad ek
Boksnurra, vitmålad ek

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, vitmålad ek, på trissor, höjd ca 103, 54x54 cm

Smärre bruksslitage

593524

2018-11-30