Stolar Karl Johan mahogny

Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny
Stolar Karl Johan mahogny

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st., fanerade med pyramidmahogny, 1800-talets mitt, Karl Johan, svarvade ben, klädda i domestik, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, sprickor

593526

2018-11-27