Ian Hellström collage

Ian Hellström collage
Ian Hellström collage
Ian Hellström collage
Ian Hellström collage
Ian Hellström collage
Ian Hellström collage

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IAN HELLSTRÖM (1925-2012),
"Han dansade en sommar", monogramsignerad och daterad 65, á tergo med etikett, collage, ca 33x33 cm

593537

2018-11-27