Bordslampor funkis

Bordslampor funkis
Bordslampor funkis
Bordslampor funkis
Bordslampor funkis
Bordslampor funkis
Bordslampor funkis
Bordslampor funkis
Bordslampor funkis

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1930/40-tal, funkis, stomme i hanblåst gröntonat klarglas, höjd exkl. skärm ca 30cm

Smärre bruksslitage, senare el

593539

2018-11-27