Sekretär sengustavianskstil omkring 1900

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, sengustaviansk stil, omkring 1900, mahognyfanér, låda i sarg, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 99, 77x44 cm

Repor, märken, skador, 1 st mässingsavslut saknas

593540

2018-11-29