Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IB KOFOED-LARSEN, fåtöljer,1 par, "Kandidaten", OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt och ryggplymå klädd i beige textil, sitthöjd 43 cm
Smärre bruksslitage
593554
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här