Fåtöljer "Kandidaten" Ib Kofoed-Larsen

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

IB KOFOED-LARSEN, fåtöljer,1 par, "Kandidaten", OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt och ryggplymå klädd i beige textil, sitthöjd 43 cm

Smärre bruksslitage

593554

2018-11-27