Richard Paesaggio oljemålning

Richard Paesaggio oljemålning
Richard Paesaggio oljemålning
Richard Paesaggio oljemålning
Richard Paesaggio oljemålning
Richard Paesaggio oljemålning
Richard Paesaggio oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RICHARD PAESAGGIO (1900-tal): landskapscen av skogsglänta, olja på duk, signerad Richard, mått ca 60x90 cm

593563

2018-11-27