Ljusstakar porfyr

Ljusstakar porfyr
Ljusstakar porfyr
Ljusstakar porfyr
Ljusstakar porfyr
Ljusstakar porfyr
Ljusstakar porfyr
Ljusstakar porfyr
Ljusstakar porfyr

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, porfyr, 1900-tal, gustaviansk stil, Isaksson Porfyr, detaljer i förgylld mässing, en etikettmärkt, höjd ca 25 cm

593564

2018-11-28