Bord Louis XV-stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, rotfanér, skivan med dekor av intarsia, bronserade mässingsbeslag, höjd ca 75, 52x52, med utfällda skivor 94x94 cm
bruksslitage och fanérskador
593566
2018-11-27