Bord Louis XV-stil

Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, rotfanér, skivan med dekor av intarsia, bronserade mässingsbeslag, höjd ca 75, 52x52, med utfällda skivor 94x94 cm

bruksslitage och fanérskador

593566

2018-11-27