Bordslyster i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, mässing, för tre ljus, marmorsockel, höjd ca 56, diameter 22 cm

Smärre slitage

593568

2018-11-27