Sven Lundqvist skulptur

Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LUNDQVIST (1918-2010): Flicka med gullvivor, signerad och daterad Sven Lundqvist 1975, keramik, ca 36x25 cm

Tillverkningssprickor

593572

2018-11-28