Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN LUNDQVIST (1918-2010): Flicka med gullvivor, signerad och daterad Sven Lundqvist 1975, keramik, ca 36x25 cm
Tillverkningssprickor
593572
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här