Polissablar

Polissablar
Polissablar
Polissablar
Polissablar
Polissablar
Polissablar
Polissablar
Polissablar
Polissablar
Polissablar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POLISSABLAR, 2 st., 1900-talets början, fästen i mässing, baljor i läder med mässingsbeslag, ett beslag med prisgravyr, "VPR Ungdomspokalen...", portepér, längd ca 77 cm vardera

Smärre bucklor, en läderbalja med skador

593573

2018-11-28