Klubbat för:
460 EUR
Utropspris
600 EUR
BORD, Queen Anne, med klaffar, mahogny, England, tidigt 1700-tal, höjd 70,5 cm, bredd 105,5 cm, längd 40 cm, med klaffar 110 cm.
Åldersrelaterat ytslitage och små reparationer.
593592
2018-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här