1700-tals Queen Anne bord

1700-tals Queen Anne bord
1700-tals Queen Anne bord
1700-tals Queen Anne bord
1700-tals Queen Anne bord
1700-tals Queen Anne bord
1700-tals Queen Anne bord
1700-tals Queen Anne bord
1700-tals Queen Anne bord

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

600 EUR

BORD, Queen Anne, med klaffar, mahogny, England, tidigt 1700-tal, höjd 70,5 cm, bredd 105,5 cm, längd 40 cm, med klaffar 110 cm.

Åldersrelaterat ytslitage och små reparationer.

593592

2018-12-03