Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPARKITTEL med kran, 1900-tal, höjd exkl träsockel 36, diameter 62 cm

Bruksslitage

593593

2018-11-27