Taserud matgrupp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TASERUD, magrupp, 7 dlr, 1900-tal, bestående av: matbord, 6 st stolar, bonad björk, skuren dekor, stolar med genombruten ryggbricka, sengustaviansk stil, bordets höjd 72, 120x114, 2 iläggsskivor á 49 cm vardera
Bruksslitage
593594
2018-11-27