Taserud matgrupp

Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp
Taserud matgrupp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TASERUD, magrupp, 7 dlr, 1900-tal, bestående av: matbord, 6 st stolar, bonad björk, skuren dekor, stolar med genombruten ryggbricka, sengustaviansk stil, bordets höjd 72, 120x114, 2 iläggsskivor á 49 cm vardera

Bruksslitage

593594

2018-11-27