Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAUM, ishink, Frankrike 1900-tal, klarglas, signerad Daum Nancy France, höjd 13 cm
Bruksspår
593598
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här