Skrivbordsstol Karl Johan 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, mörkbetsad björk, ben med hjultrissor, formpressad sits med läderklädsel, höjd 86, bredd 52, sitthöjd 40 cm

Ålderspatina

593603

2018-11-27