Matgrupp 1900-tal
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, 1960-tal, fanerat med teak, bestående av: bord, stolar 4+4, klädda i konstskinn, två iläggskivor vardera, höjd ca 74, 127x78, 2 iläggskskivor 30 cm vardera
Skadat bord, slitage, märken, senare kläddsel, en stol med löst ben
593616
2018-11-27