Birol Kutadgu oljemålning

Birol Kutadgu oljemålning
Birol Kutadgu oljemålning
Birol Kutadgu oljemålning
Birol Kutadgu oljemålning
Birol Kutadgu oljemålning
Birol Kutadgu oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIROL KUTADGU (Turkiet, född 1945): Komposition, signerad Birol, olja på duk, ca 130x130 cm

593620

2018-11-27